Teadvuse kaotus 27.10.09 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tegu on eksole närvisüsteemiga midagi hetkeks kaotan teadvuse ja siis taas kõik korras või on madal vererõhk või midagi hullemat kas on ravitav????

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Noortel on sageli väga madal vererõhk ja see on sellega seonduv. Kerged spotlikud harjutused ja minu harjutus tuleb siin suuresti kasuks. Ka väike tassikene kohvi hommikul. Kui need teadvuseprobleemid ei ole seotud madala vererõhuga (peretohter mõõdab rõhu, või kodus mõõta), siis teeb uuringu neuroloog.
Korralik puhkus, alko- ja suitsuvaba elamine, kerged sportlikud harjutused on alati teretulnud. Koostöös tohtriga saab asjale selgust ja lahendust!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet