Närvilisus, pinge 14.12.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Olen teenistuses teeninud juba 6 kuud aga ma ei leia siin oma sisemist rahu, ringi käies olen ma enamasti rõõmus, ainult lähedased sõbrad teavad mu tujudest, koguaeg on pinges olek, südame kloppimine, pingelistemas olukordades pole endam mul enda arust tasakaalu, lähen väga kiiresti närvi kõigi peale, isegi ka enda pereliikmete peale kuigi nad on väga toetavad ja hoolivad, kui nad midagi küsivad ja ma sellest rääkida ei taha lähen ma sekunditega närvi, rikun enda ja nende tuju ära, endam lihtsalt ei suuda nii olla, tuju muutused on nii tihedad, kord on hea tuju ja siis jälle pikalt masendus, hommikuti ärgates olen pahur, pole ennast välja maganud kuigi uneaeg on 9 tundi, ärkan õõsiti tihti üles, ei kannata välja enam enda sellist käitumist, kuhu ma põõrduma peaks sellise murega?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Teenistuse on ka arst, julgelt küsi temalt nõu.
Õhtune sisendus, mõtte-kõnega:
Iga päevaga muutun ikka Rahuliumaks ja Rahulikumaks, Rahunevad silmad, kõrvad, nägu, kael ja kogu pea.
Iga päevaga muutun ikka Rahulikumaks ja Rahulikumaks, Rahuneb kael, õlad, käed
...siis rindkere, süda, hingamine, ...kogu keha, Olen täiesti rahulik.
Tohtri jutule, ta aitab!
Jüri O.-M. Ennet