Kas 3 kuuline AD kuur võib olla piisav? 20.01.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas alati peab AD kuur olema just min 6 kuud? Millest see oleneb? Minu jaoks tähendab see, et aju saab liiga kaua aseainet ja saab sellest liiga sõltuvaks? Kui min 6 kuud aitab, siis miks inimesed ikka ja jälle uuesti võtavad? Ma tahaks võimalikult vähesega läbi ajada, aga mitte riskida, et kõik tagasi tuleb.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

vt eelnevatest otsinguga minu ristkülik diagonaaliga raviprintsiip, s.o. arstirohu tähtsus ajateljel väheneb (üks ristküliku see tekkiv kolmnurk ju väheneb) kui harjutuste osakaal suureneb ja saavutab konkreetse inimese jaoks optimumi.
Seega - rohu võtmine võib kesta 2-3 kuud. Ainult rohu võtmisega edu ei tule.
vt eelnevatest otsinguga nn Pavlov Enneti refleks (kodus panete enda nime). Pavlov andis koerale liha ja süütas lambi laes: liha-lamp, liha-lamp. ca kuu-kahe möödudes liha koerale ei andnud, süütas lambi ja Koeral Ila Jooksis Nagu Oleks Saanud Liha.
Ennet: rohi harjutus (minu Palve esimene samm): rohi-harjutus, rohi-harjutus...ja kuu-kahe möödudes tehes harjutust organism reageerib ka Nagu Oleks Saanud Arstirohtu.
See ju uue rituaali tekitamine.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet