Alkoholivastane süst 04.12.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Aastase mõjuga alkosüst sees olnud üle 11 kuu. Pole sots kindlustust ja ei taha raisata vastuvõtu+neutraliseerimissüsti peale palju raha...kas 11 kuuga on organism sellest ainest juba vaba? Kehakaal on 85 kg ja pikkus 190 cm (sellest vist pidi midagi sõltuma).Ette tänades.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui kokkulepe tohtriga oli üks aasta, siis 11 kuud ei ole ju üks aasta.
Süstitava aine kogus on ju süstimisel selline, mis arvestab sugu ja kehakaalu.
Täpsemalt küsige oma tohtri käest.

Suurim soovitus - elage karskelt elu edasi - nägite-tundsite ju sellise elu positiivsust.

Eestirahvas niigi suuresti kuritarvitab alkoholi ja paljud joovad end haigeks ja haiguste kaudu surnuks!
Matused on kallid!

Karskust soovides,
Jüri O.-M. Ennet