alkoholi vastane süst 08.03.14 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

olen mures natsa ise enda üle, ei suuda vist enam ise toime tulla. tuleb uuesti panna alkoholivastane süst peale või kasutada neid mingeit tablete, aga kardan et need võivad pooleli jääda kui soovitaded süsti teha kus teha saab.
kas Pärnus ka saab teha

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Pärnus head psühhiaatrid, nemad ütlevad, et milline meetod teile sobilik.
On ka uusi ravimeid kasutusele tulnud.
Psühhiaatri jutule!
Elusihid selgeks, siis ei ole aega-tahtmist alkoholiga liialdada.
Sportlik eluviis viib ka õigele rajale.
Elusihid eelkõige!
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet