Eluisu kaotus 18.04.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul on tõsised hirmuhood, kujutan ette kõige koledamaid asju, mis võib juhtuda ja kohati on eluisu täitsa otsas. Lihtsalt ei leia lahendust olukorrale ja kindlust edasi elamiseks. Tahaks olla tavaline inimene, mitte inimene, kes kardab varsti kruvi seina lasta drelliga.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Olete elus - järelikult võite olla õnnelik.
Elu - see ongi õnn, aga õnnesära sisse jääb ka elumuresid. Murede marineerimine olukorda ei muuda. Teid on kaks ja koos abikaasaga tegutsedes on väga paljugi võimalik. Muretsege-hankige maja korrastamiseks võimalusi ja oma kätega annab siis paljugi ära teha.

Teil on ju millega tegeleda, paljudel seda ei ole.
Kui Siberi "ekskursioonidelt" paljude Esivanemad tagasi tulid, siis leiti ka lagunenud-lagastatud elamisi eest, aga saadi hakkama. Said nemad, saate ka teie! Kindlasti saate!

Tarkusetera on selline, et mida suurem raskus meil elurajale ette jääb, seda meelekindlamalt ja rõõmsameelsemalt sellega maadlema tuleb hakata (nagu sportlane - teeme ära!).
Seda teades saate une korda ja iga päevaga läheb asjade kulg teil ikka paremini ja paremini.
Tegutsege nagu sportlane ja õige töö- ning puhkerežiim!
Saate hakkama, Esivanemad said, saate ka teie, üheskoos veelgi kindlamini!

Päikes südamesse, rammu kätesse, üksmeelt taresse,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

Poja kaotus - kuidas endaga hakkama saada?

Kaotasin 6 kuud tagasi poja. Ma ootan teda iga päev koju, ta tuleb ju. Paar korda olen näinud, kuidas meil kodus jookseb väike kassipoeg. Kassipoega meil ei ole...Kui mõtlen pojale, tulevad külmavärinad...Ma ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Psühhiaatri jutule - valvearst võtab kohe samal päeval vastu. Saate veidi rahustavat rohtu pingete alandamiseks ja nende "nägemuste" vältimiseks.
Valvearst-psühhiaater aitab.
Muud asjad vajavad ...

Loe edasi

Teadvuse kaotus

Tegu on eksole närvisüsteemiga midagi hetkeks kaotan teadvuse ja siis taas kõik korras või on madal vererõhk või midagi hullemat kas on ravitav????

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Noortel on sageli väga madal vererõhk ja see on sellega seonduv. Kerged spotlikud harjutused ja minu harjutus tuleb siin suuresti kasuks. Ka väike tassikene kohvi hommikul. Kui need teadvuseprobleemid ...

Loe edasi

enesetapp

miks üritatakse enesetapukatset sooritada soovinud (korduvalt) inimest "ravida", kelle huvides? arsti, inimese enda, lähedaste, ühiskonna, eetika, ajaloo, statistika, teaduse huvides?

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Miks tehakse mõnikord aborti, miks ravitakse suguhaigust, jne. Kui Teil endal kord lapsed on, mida siis mõtlete, soovitate?
Ravi - kaob sügav masendus, taastub eluisu, jätkub rõõmuküllane elu ja ...

Loe edasi

vajan abi

tere.olen tallinnas elav 22 aastane/ravikindlustust omav neiu.küsimus oleks selline....mismoodi saaks ma aja psühhiaatri juurde...kui palju see maksab?

olen meeleheitel...eluisu otsas :((

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Seewaldi Dispanseris (SA PERH Psühhiatria Kliinik on nagu praegune nimi) on tel 697 44 44 ja sealt saate siis tohtri vastuvõtule. Haigekassa maksab (tegelikult olete ise juba selle Haigekassale ära maksnud). ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: