enesetapp 08.09.09 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

miks üritatakse enesetapukatset sooritada soovinud (korduvalt) inimest "ravida", kelle huvides? arsti, inimese enda, lähedaste, ühiskonna, eetika, ajaloo, statistika, teaduse huvides?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Miks tehakse mõnikord aborti, miks ravitakse suguhaigust, jne. Kui Teil endal kord lapsed on, mida siis mõtlete, soovitate?
Ravi - kaob sügav masendus, taastub eluisu, jätkub rõõmuküllane elu ja tegemine enda ja ühiskonna huvides - sellepärast!
Elu on elamiseks, surm tuleb paratamatult niigi!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet