vajan abi 04.07.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere.olen tallinnas elav 22 aastane/ravikindlustust omav neiu.küsimus oleks selline....mismoodi saaks ma aja psühhiaatri juurde...kui palju see maksab?

olen meeleheitel...eluisu otsas :((

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Seewaldi Dispanseris (SA PERH Psühhiatria Kliinik on nagu praegune nimi) on tel 697 44 44 ja sealt saate siis tohtri vastuvõtule. Haigekassa maksab (tegelikult olete ise juba selle Haigekassale ära maksnud).
Meeleheite korral saab ka valvearsti jutule ja samal päeval või siis õhtul-öösel valvetoast tohtri käest.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet