Kogu aeg närvis 03.10.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Minul on siis selline probleem, et minu isa suri 2 aastat tagasi ära ja sellest ajast saadik olen märganud, et olen iga pisiasja peale närvis, higistan ja ma ei taha kodust lahkuda. Ükskord suvel oli nii, et tahtsin poodi minna, aga olin närvis ja plaanisin kõike üle ja lõpuks ikka ei läinud. Selliseid asju on veel juhtunud. Mida ma peaksin tegema, et ma ei oleks nii närvis?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Räägi oma probleemidest Emale, Vanavanematele. Ühiselt läheb see mure kiiremini üle.
Kindlasti mine õigel ajal magama ja uni olgu vajaliku pikkusega.
Päeval jalutuskäigud või mõni jõukohane sportlik tegevus.
Igapäevaplaani võta minu Palve-Meditatsiooni (vt otsinguga) esimene samm).
Jälgi neid soovitusi ja kõik saab korda.
Igast murest saab üle!
PS vastamise paus oli tingitud arstide streigist, sest elanikkond ja valitsejad vajasid teadasaamist - tervishoid vajab olulisi muudatusi, sest muidu kannatavad lähitulevikus patsiendid ja noored arstid lähevad välismaale.