Punastamine 08.09.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere

Mul on probleem punastamisega ja ma ei tea kuidas sellest lahti saada...

Hakkasin punastaam kukil 2-4 aastat tagasi ja see segab mind siiani. Ma ei suuda inimestega ilma punastamata rääkida ja muidugi klassikaaslased märkavad seda ja siis ütlevad mulle, et ma punastan. Kõige hullem muidugi on mõnes tunnis olemine, kus õpetaja küsib ja siis ma kohe nagu tomat.

Kas endale sisendamine, et ma ei punasta ja ma ei karda, aitavad? Kas seda saab kuidagi varjata?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

vt eelmine