Naltrexone 09.12.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.

Mees kasutas mingi aeg Naltrexone tablette (1 kuu) siis jättis nende kasutamise maha. Kas on olemas ampull Eestis sama toimega, mida võib naha sisse panna, et ei oleks vaja iga päev tablette võtta? Mõtlen Naltrexone implantanti, millega alkohooli tarbimine ei ole 100% keelatud?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Igasugused ampullid, tabletid, süstid on selleks et, 3-5 või rohkem aastat Absoluutselt tilkagi ei võta!
Tablett on oluline, ise peab ka soovima-tahtme. Kui elus on eesmärk, siis tervise kulutamiseks inimene enam suurt aega ei kuluta. Tablett, ampull jm ei tee terveks, terveks teeb inmene end ise, need ampullid jm on abilised, tublid abilised ja esimesel etapil olulised.
Paljud napsivennad jätavad päevapealt maha, kui surm silme eest läbi käib, surmahirmu tunnevad, või ränka valu mõne haiguse läbi tunda saavad. Valu ja Surmahirm teeb sekunditega mehe kaineks ja kauaks.
Aga seda oodates ja siis ka saades, võivad Surmahirmud ka Surmaga lõppeda, Suur valu samaga - surmaga. Ja siis saabub pime öö nagu peale Jüriöö ülestõusu või nagu vaevaline Kreeka-stiilis rahakapitali kriis või isamaaline lagunemine.
Eestirahvas vajab kaineid inimesi, kaineid.
OK - Ole kaine!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet