Ärevusäire ja sellega kaasnevad hirmud 17.10.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, olen 30-aastane noormees, kes on härevusäire all kannatanud umbes kolm aastat ja olen käinud haiglas uuringutel. Kõik ok, aga enesetunne on jube s... Ei tea, mida ettte võtta, kuhu pöörduda. Olen käinud neuroloogi juures - määras ad effeksor xr. Esimene kuur oli kusagil aasta, lõpetasin ja abi polnud tuhkagi. Siis veel teine kuur 2 aastat (zoloft) midagi taolist ja leevendas, aga ravikuuri lõppemisel jälle tagasi. Mis oleks tõhusaim ravim?

Ette tänades

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Vastuvõtule ja tegutseme üheskoos selle ärevuse ning hirmu vastu.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet