Keskendumishäired, magamisraskused, depressioon mehel. 07.05.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Minu mees on 3 päeva olnud lihtsalt . Ta ei söö, ta ei maga, ta mõtleb ma ei tea mis asju .
JA peale selle ta arvab, et ta peast lolliks minemas :S
Tema isal on haigus, mille tõttu on ta vaimuhaiglas korduvalt olnud .
Kas on võimalik, et nüüd on ka mu mees selle haiguse pärinud oma isalt?
Keegi pole mulle täpselt seletanud ka kuidas ja misasja ja mismoodi see algab ja mis sümptomid ja mida tegema peab.
Ainult öeldakse - saada hullarisse.
Aga see ei ole lahendus, ta ei ole peast soe ju. ..
Kurb on vaadata teda töö juures: on pinged, tuli töölt ära, ei suuda tööd teha, ei saa aru mida ta tegema peab ja miks ...
Tal on vist eluisu otsas, kuigi ta ei tunnista seda. Oleme ny ti ainult koos, aga nüüd viimased päeval oleme interneti teel ja telefonitsi üritanud suhelda ja tuleb täna koju ...
Ma ei tea, mida edasi pean tegema või kuidas käituma, ma olen nii mures !

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaater saab teda aidata - selgub asja olemus, selgineb vajalik ravi ja tervise tugevdamise rada. Tänapäeva elu on väga pingeline ja seetõtu on probleeme paljudel. Korralikult puhata ja õppida lõõgastumist. Õppida end tugevdama (kehaliselt, vaimselt), õppida elu mängulisemalt võtta (kõik ei mahu ju südame sügavusse).
Iga sisepinge ei ole veel vaimuhaigus. Aga hingehaigusi (emotsionaalseid pingeid ja sellest tulenevat) on tänapäeval väga palju.
Psühhiaatri jutule ja saate abi.
Igast murest saab üle!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet