Skisofreenia ja autojuhiload 18.10.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kui mul on diagnoositud maniakaaldepresiivne skisofreenia ja võtan iga päev arstide poolt kirjutatud rohtusid, siis kas autojuhilubade saamisega võib tekkida probleeme? Või kas need on lubatud sellise diagnoosi puhul?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Sama diagnoosi taga on sadu seisundeid ja olukordi. Ravitohter ütleb ja soovitab. Sealt tuleb adekvaatne vastus.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet