suhe 03.03.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, mul selline probleem, ma käin tütarlapsega, keda väga armastan, aga alati on mul kartus et midagi on korrast ära.Me oleme juba vanuses 19. Võib-olla sellepärast,et olen korra kaotanud inimese,kellest väga hoolisin.See pidev muretsemine lihtsalt ajab tasapisi "hulluks".

Ette tänades

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Soovi Tütarlapsele H E A D. Ole rõõmsameelne, siis peegeldub see temalegi ja sellega teed tallegi head. Inimesed on loodud siia Ilmamaale selleks, et olla õnnelikud. Mitte muretsemiseks.
Ole siis õnnelik, koos Temaga. Ja ole loomulik, ole ISE.
Tervislikud eluviisid ja tee sporti - siit enesekindlus.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet