vägistamise ohver 24.03.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere
mul on üks tuttav , kes on palju aastaid tagasi langenud vägistamise ohvriks. ta ise abi ei lähe saama.ta ei suuda vahekorda astuda. see on psüühilist laadi häire. kas sellisel juhul kirjutatakse mingeid ravimeid. mida saaks salaja sisse sööta? või mida sellisel puhul tehakse?

ette tänades murelik sõber!!!!!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Salaja ei tohi küll anda. Soovitav ikkagi kas seksuoloogi või siis psühhiaatri jutule minna. Sealt saab abi.
Aeg annab ka selgitust, aga see võtab liigselt aega.
Heade soovidega,
Jüri O.-M. Ennet