Foobia 23.01.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Küsimus tundub endalegi uskumatu ja segane. Kardan kõiki meditsiinitöötajaid ja vihkan neid. Piinlik tunnistada, aga olen teinud ka kiirabile valeväljakutseid. On see mingi foobia? Püüan neid igati vältida , aga see on võimatu, kuna pean tarvitama ravimeid ja pidevalt uuendama retsepte. See on kestnud juba aastaid. Kuna psühhiaater, kellega oli mul hea kontakt , on pikemat aega eemal, olen hädas. Ma ei suuda hakata enda lugu ikka ja jälle uuesti rääkima, see viib mind tagasi algusesse ja kõik hakkab uuesti peale. Olin ravil kolm nädalat psühhiaatriaosakonnas ja see tundus imelise unenäona. Nüüd tahaks ainult nutta.Kuid seda ainult nagu kellaaja järgi kuskil 18-20 õhtul. Hetkel tarvitan seroxati, xanax xr50mg*2päevas, magamiseks imovane -kas igavesti?Olen naine 49 abielus(niivõrd-kuivõrd) kaks last, üks lapselaps.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Pean tarvitama!!!
Kui Te midagi muud ette ei võta, ei kasuta teisi võimalusi, ei muuda enda hoiakuid teatud küsimustes, siis jäätegi neid tablette neelama.
Nutt on kasuks - las tulla!
Kuna haiglaravi oli tõhus, siis tuleks seda võimalusel korrata ja siis muud tegemised-elukorraldused käsile võtta.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet