kes ja kus teeb hüpnoosi 23.10.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mure selline, et tahaks kuidagi omale enesekindlust tagasi saada. Kas on võimalik seda kuidagi üldse hüpnoosiga saavutada? Kui jah, siis sooviks teada, et kus seda tehakse?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Inimesepojad-tütred!
Miks tahate, et keegi Teid terveks teeb, enesekindlaks muudab, sisemist jõudu annab. Õpetaja, Arst, Guru, Hüpnotisöör saab vaid rajaleidjana abiks olla. Rajal peab ISE edasi liikuma.
Hüpnoosi tehakse suht vähe - aeganõudev ja ei ole teistest lähenemisviisidest piisavamalt tõhusam. Haiglas-dispanseris ei tehta, eratohtrid teevad, kui on näidustusi.
Tervitades,
Jüti O.-M. Ennet
Tervitades