Hüpnoosi raamatud 30.01.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Nimelt olen juba lugenud hüpnoosi raamatut.
Kuid huvi on nats suurem ja sooviks teada, et millist raamatut veel lugeda või kus end sel teemal edasi saaks arendada ?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Raamatukogu kataloogides hulgi, internetis hulgi soovitusi. Joogaõpetuste juurest leiab hulgi. Pea iga raamatu taga on ka kasutatud-soovitatud kirjandust. Antikvariaadist võib leida endale ostmiseks. Otsija leiab endale sobiva.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet