Masendunud 03.09.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Olen 23 a, 1,7 a lapse ema, värskelt abielus. Mure on selles, et olen varem põdenud depressiooni ja hüpohondriat ja seisund on taas ägenenud. Mulle ei aita jutud kui hea on mu elu ja kui õnnelik olen et mul on laps jne. Tean seda aga pidev hirm vähi ja surma ees halvab mu igapäevaelu ja sellest tuleneb depressioon. Ei suuda enam olla hea ema ega abikaasa. Olen kunagi ka teie juures käinud aga abi ei saanud. Tahtsin küsida kas oskate soovitada mõnda head spetsialisti Tallinnas kes oleks just nö spetsialiseerunud hüpohondria ja ärevushäiretega tegelema. Elu hakkab juba kohutavaks muutuma ja tean, et väljas pastab päike ja tuleb sporti teha ja elust rõõmu tunda aga ma ei suuda hetkel ja vajan abi. Kas oskate aidata kelle poole pöörduda?
Aitäh, kena sügist

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tallinna Psühhiaatriakliinikus on palju häid tohtreid. Sealt leiate endale sobiliku, kellega "vaimne veregrupp" sobib. Saate oma sundhirmudest ja meeleolulagusest üheskoos võitu.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet