Ravimite mõju 22.11.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Kas Zolofti, Remeroni ja Xanaxit on ohutu samal ajal tarvitada? Hommikul Zoloft, õhtul Remeron ja paanikahoo korral Xanax.
Parimat,

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Põhimõtteliselt võib. Mis annused?
Xanax vahest sekka - sobib.
Tingimata vaja teha harjutusi (sotsiaalsed, kehalised, psüühilised, religioossed). Alustada kehalistest ja minu lemmikharjutusest (Palve-meditatsioon - teen seda iga päev juba viis viisaastakut ja+).
Lisamõtteid tegudeks - raamat "Väljavalitu" Tervisemaja peatükid.

Tegudele, tabletis üksi ei piisa!
Jüri O.-M. Ennet