Narko 10.03.16 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,Selline probleem on,et tavitasin narkootikume umbes 7 kuud tagasi anfetamiin ja komme ja juhtus nii,et võtsin vist liiga palju keha läks hästi kuumaks ja käis selline pauk nagu südames ja peas hakkas pinisema ja valus oli,järgmine päev oli väga hull väsimus ja nii umbes nädal,süda ka aega,süda ka kloppis tugevalt, ja siis hakkasin jooma ja läksin seltskonna juurde kus pakuti kanepit ja tarbisin ka siis kanepit ja siis see katus sõitiski minema ma ei saand absaluutselt mitte midagi aru ja peale seda tundsin süda läks pahaks ei saand kohapeal olla pidin liikuma koguaeg ,paanikahäired ,väga väga halb oli olla ,olin maseduses,et vist suren nüüd,pea struktuur on muutund ,tunnen end teisiti,kutsusin vähemalt endale 5 korda kiirabi ja käisin emos ,aga aja pikku lükkasin hirmu kõrvale ja veidi läks paremaks , nüüd on silma ümbert kõik sinine , mu vererõhk kõigub pidevalt 120/80 kuni 180/125 üks kord oli mul väga halb olla selline pinge sees et vererõhu aparaat lõi ekraanile 180/156 .Ma väga Palun abi..

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Coaxil - sobib, Kventiax - 1/2 tab. õhtul
2) Minu Palve - mitu korda päevas.
3) Õhtuse rohu ajal ka minu Palve, et vajalik rituaal välja töötada (vt. eelnevad).
4) Tervislikud eluviisid: Ei kahjust vaid tugevdan end.
5) Õigel ajal magama, piisav uni.
6) Mõõdukas kehaline aktiivsus.
7) vt minu raamatust "Väljavalitu" Tervisemaja peatükke, leia sealt endale sobilikud mõtted ja harjutused.
8) Iga tera tervise varasalve tuleb kasuks - võimalusi Palju!
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet