Ei jõua enam 28.12.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ei saa magada, maksimaalselt 3 tunni kaupa tukkudes veedan öö. Kardan õhtuid, sest siis peab minema magama. Päeval olen üles-alla tujudega. Ühel hetkel on kõik hästi, teisel hetkel ei taha enam mitte midagi. Ma olen sellest kõigest nii väsinud.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Vajalik ikkagi psühhiaatriga kohtuda, siis saab hea rohu abiks kirjutada.
2) Apteegi vabamüügist saadaval: Melatoniin, seda õhtul enne und.
Apteegist saab ka rahustavat teed - seda juua.
3) On ka väga head AD-d (antidepressandid), mis ka und soodustavad).
Psühho-regulatsioon on suuresti abiks.
4) Positiivne vaade tulevikku - kõik saab korda.
Iga tera tervise varasalve on kasuks. Iga tera. Seega - tegureid asja parandamiseks on hulgi.

Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet