Rasedus ja LSD 10.06.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Raseduse alguses tegin sõpradega LSD. Ma ei teadnud oma rasedusest midagi. Nüüdseks on rasedus 9 nädalat ja arstid on öelnud, et süda ja vereringe on korras. Oma arstile pole rääkinud, et tarvitasin seda ühe korra. Kui ma räägiks saaks mu ema teada ja seda ma ei taha. Küsimus siis selles, et kas sellest ühest korrast võib juhtuda midagi halba? Mida ma saaksin teha, et saaksin teada, et kõik on korras nii, et ei peaks seda oma emale rääkima.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Naistearsti soovitused kõik korralikult täita, nende soovitatud harjutused. Mitte liialdada. Käi vastavalt kokkulepetele vastuvõtul, konsultasioonil.
2) Korralik unerežiim ja päeval jalutuskäigud.
3) Toitumine vastavalt soovitustele.
4) Ole rõõmsameelne - Mona-Linda naeratus on ka kasuks ja kõik laabub korralikult.
5) Praegused tegevused saadavad selle nö eksisammu ajaloo igavikku ja see ei mõjuta sind enam, ei sind ega lapsukest! Las jääb saladusse, ta ei mõjuta sind enam!

parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet