mis põhjustab piltide kommenteerimise ja laikimise internetis? 18.05.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

mis põhjustab piltide komenteerimist ja läikimast internetis?et kas see on psüholoogililine v mingi haigus ja mida peaks tegema et sellest lahti saada?kna see põhjustab probleeme suhtes.praegune suhe on kestnud 2 aastat aga probleeme tekitabki teiste naissoost inimeste piltide kommenteerimine ja laikimine internetis.kna endine tüdruksõber oli tunduvalt noorem kui mina ss ka kommentaarid lähevad minust noorematele naistuttavatele.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Psühhiaatri jutule ja arstirohi tuleb abiks.
2) Elusihid (Töö-vanker ja Lapse-vanker) paika panna ja eluenergia nendele suundadele rakendada.
3) Kui naisterahvas-elukaaslane sulle oluline ja kallis, siis olgu esikohal andmiserõõm, Tema-Mina ühisosa suurendamine. Kui internetimängud jätkuvad, siis sa ju oma elukaaslasest Ei Hooli, suhe temaga on Petukaup - petad teda ja petad ennast - psühholoogiline pettur ja rohkemgi veel.
4) Tee sporti, arenda oma kehalist tervist ja analüüsi oma keha ning psüühikat, et praegusele elukaaslasele paremini meeldida ja kooselu edendada.
5) Ole oma lähisuhtes aus, mitte psühholoogiline Don Juan.
Parimate kevadtervitustega,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

Fahri sündroom

Tere! Mulle pandi 10 aastat tagasi diagnoos Fahri sündroom. Olen otsinud internetist igasugu materjali selle tõve kohta, aga info on väga väike. Oma isiklik arst mulle eriti midagi ei räägi haiguse kohta, ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Probleem psühhiaatri vaatevinklist. Skisofreenia diagnoosil tuleb eristada aju orgaanilist kahjustust skisofreensest ajuhäirest. Orgaaniline ajuhäire võib olla väga mitmene ning üheks valdkonnaks on kaltsifikaadid ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: