Naaskelsabad ajavad hulluks 14.03.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas psühhiaatrist oleks abi või mida edasi teha ja kelle poole pöörduda?Kas tõesti pean õppima nendega elama?See on kohutav piin!Ma lähen hulluks.....hakkan arvama juba et pea igal inimesel on need,aga ei ole väga häirivaid sümptomeid aga mina neist lahti pole saanud ja kui ei saagi siis elada nendega on mul ka võimatu!Mida ette võtta?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Konkreetselt näen usse ja no ei ole närvidest,aga kogu see olukord mõjub küll mu närvidele nii,et eluisu hakkab otsa saama.
NB Selline väljaheite proov koos nende ussikestega tuleb siis arstile näidata.
Kui ussikesed, siis ikkagi ussiravi. Väljaheite proov, korduv ja asi klaar.
Alles siis psühhiaater.
Jüri O.-M. Ennet