kooma rohud 11.02.14 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

soovix teada ,et mind hoiti koomas ja olin koomas hiljuti auto avarii tõttu ning kui haiglast koju sain siis võtsin 8kg juurde kahe päevaga . järelikut peax siis midagi steroidi laadset olema.
ja praegu on jalad jube rahutud.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Siin vajalik raviarstiga ühendust võtta. 8kg - see ilmselt mingit laadi vedeliku peetus - siis peaks ka turseid olema.
Rahutud jalad - see veidi närvidega seotud.
Seega:
1) raviarstiga vestelda,
2) jalutuskäigud (kui peale avariid see võimalik või lubatud on - raviarst ütleb),
3) alko ja suits - täieliselt ei.
Vajadusel hiljem siis psühhiaatri jutule.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet