psühhiaater? 14.03.14 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Käisin uue psühhiaatri juures ja ta ütles mulle ots"Sa ei saa magada rohud peale"kas nii tohib kliendile õelta?Ma jäin Nastja tõttu deprsooni aasta 2011 ja 2012 aasta veebruaril käisin oma ema juures külas ja võtsin ka depresooni rohud kaasa kuid õhtul olin nii väsinut ja unustasin võtta rohud!Aga hommikul ütles mulle ema,et saa küll magada miks sul on rohud ja selgitasin,et need rohud on depresooni rohud!Tahaksin väga teie juurde kontrollis ära käia mis teie mulle ütlete!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Inimesed on erinevad ja kõik kõigiga ei sobi - seda nii eraelus, aga ka tohtreid silmas pidades. On olukordi, et teatud arst mõnele depressiooniga inimesele - hingelise klapi puudumise tõttu - ei sobi. Tema soovitusi tasub ikkagi proovida, küll aitab. Siis on võimalus ju ka arsti vahetada.
Lähedaste sõnad-soovid on olulised, ema ütlemised eriti.
Vajadusel võib arsti vahetada, seda sisehääl meile ütleb. Hea on muidugi see tohter, kes teie lugulaulu ja olusid juba tunneb, on teiega koostööd teinud.
Valik on teie.

Muredest on võimalik lahti saada, lahendid on olemas!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet