Pärmijook abiks paanikahäire leevendamisel 12.05.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Tahtsin küsida, kas pärmijooki võib tarbida ka pikema aja jooksul. Mul on diagnoositud paanikahäire. Olen teinud mitu ad. ravi kuuri läbi, millest erilist abi ei olnud. Kuskilt kuulsin, et pärm pidi palju kasulikke aineid sisaldama ja nüüd tarbin seda juba 3 nädalat järjest. Kas see, et ärevus läheb just iga hommik suureks peale üles ärkamist nädal aega juba, võib olla äkki sellest, et see pärm ei sobi lihtsalt mulle? Enne nii ei olnud. Pärmi lahustan väikse tüki soojas vees. Muidu loodan sellest abi saada, aga mis teie arvate selle efektiivsusest arstina?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Pärmist tehtud jook sisaldab B-rühma ja PP-rühma vitamiine. kasulik. Seda jooki võtta nn "trell-puuri" põhimõttel - 3-4 päeva võtta ja 1-2 päeva ei võta, siis jälle võtta 3-4 päeva ja...Kui kolm ringi täis, siis kuu-kaks vahet. NB! iga vedeliku NEELAMINE RAHUSTAB (seega võib hiljem vett lonksutada).

Ad ja harjutused on ikkagi vajalikud.

Head tegutsemist,
Jüri O.-M. Ennet