Coaxil ja alkohol 23.03.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere

Hakkasin esimest korda elus tarvitama AD, kirjutati välja Coaxil.
Nüüd aga olukord selline, et lähen puhkusele ja puhkuse alguseks on võetud rohtu 4 nädalat. Sooviks mõnel õhtul tarvitada ka mõne õlu, kuid küsimus ongi, et kas peaksin reisi ajaks tablettide võtmise lõpetama või võib nende rohtudega pisut alkoholi tarbida?

Teine küsimus - kuna oma psühhiaatrit pole võimalik olnud mõnda aega tabada, siis kui pikk kuur üldse peaks Coaxilidega olema keskmiselt?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Puhkuse ajal võite soojal maal endale lubada ühe 0,33 l (väike purk) kerge promillise õlle ja nendel päevadel rohtu ei võta. Palju jalutada, vesi jms. - puhkus olgu puhkus.
Meeldivat puhkust,
Jüri O.-M. Ennet