Tunne, et ei saa millegagi hakkama 16.03.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Nimelt mul mure. Mul selline tunne, et ma ei saa mitte millegagi hakkama, ka tööle ei ole enam tahtmist minna, kohe üldse ei taha minna. Elukaaslasega mured, ta nimelt pole öösiti kodus ja mina ei tea tema käimistest ega tegudest mitte midagi, kardan seda, et lõpetab jälle vanglas, kuna kahtlustan, et ega ta ööseti mingite puhaste asjadega ei tegela. Lastega ka probleemid, sõna nad ei kuula, vanemal poisin närvidega probleemid. Läheb iga pisema asja peale närvi ning noorematele vendadele kallale, vanem poiss ise 8a. Ma ei jaksa enam, ei saa millegagi hakkama, selline lootusetu olukord, olen oma eluga taas ummikus.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mehega rääkida üks tõsine perejutt, et poiss närvis, naine närvis ja pere "mõraneb".
Poisiga lastepsühhiaatri jutule ja ta saab vajalikke juhiseid ja abi - Isa võtku see enda peale.
Ise psühhiaatri jutule ja saate ka endal närvid korda. Praegu "kumab" stress, üleväsimus, depressioon.
Üksmeeles saate raskustest üle ja murepõhjused kõrvaldada.
Ühiselt!
Jüri O.-M. Ennet.