Kas mul on abi vaja ? 27.02.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Minul tekkis küsimus, kas mul on abi vaja?
Nii algas kõik ühel peol juhtunud õnnetusest, kus mu sõbranna hüppas 2. korruse rõdult alla minult hoogu võttes, politsei süüdistas mind algul, et ma väidetavalt lükkasin ta alla, mind viidi jaoskonda, pärast öeldi, et ei ole midagi mul jama, et kõik okei.
Peale õnnetust koju jõudes ma vaatasin 6h ühte kohta ja pilt tuli kogu aeg silmade ette ning 3 päeva ei söönud jne...
Õnnetus juhtus jaanuari keskel ning sellest on 1,5 kuud möödas, sõprade ja tuttavate arvates on mul midagi viga ja ütlevad, et mul on abi vaja, sest olen peale seda suitsetanud kanepit ning joonud päris palju, kiiresti ning iga pisiasi ajab mind närvi ja kui närvi lähen, kaasneb sellega jube suur peavalu ...
Sooviks teada, kas mul on vaja kuhugile pöörduda vms?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mine täna kohe valvepsühhiaatri jutule ja saad juba täna abi. Probleemist räägi kindlasti ka Vanematele.

Kanep ja alkohol on Põrgumürgid praegusel hetkel sinule ja neid karda nagu tuld heinaküünis.
Psühhiaatri jutule.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet