Anonüümne ravimisõltuvusest vabanemine 09.02.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas on kusagil võimalust ravimisõltuvusest anonüümselt vabaneda? Kõik tohtrid Wismari juhtimisel lubavad anonüümsust, aga ravimisel on teadupärast vaja ravimeid ning meil on digiretsept. Lähed relva või muud luba tegema, psühhiaatrilises kontrollis vaadatakse su digiajalugu üle ning voila, narkar käes ja ühtegi paberit ei anta...:D

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Wismari haigla on esimene valik. Digiretsepti asemel saab samavõrd hästi kasutada ka paberretsepti.

Annused on "lopsakad" ja nendest vabanemine vajab parasjagu tõsist koostööd. Rahustid välja vahetada neuroleptikumidega ja siis need neuroleptikumid ära jätta.

Kiirelt Wismari tohtrite juurde - asi on teil parasjagu tõsine!
Tegudele!
Jüri O.-M. Ennet