Närviline põis. 23.08.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on selline probleem, et kogu aeg on pissihäda. Otsest urineerimist pole vaja, lihtsalt pakitseb tohutult. Olen käinud sellega mööda haiglaid ja arste alates aprillist. Saime teada, et see kõik on tingitud närvisüsteemist. See tekkis vahetult ennem eksame. Läksin väga pingesse ja siis äkki tekkis selline pissihäda, et isegi autoga on probleemne sõita. Minu psühhiaater läks praegu puhkusele ja mul oleks vaja nõu. Olen proovinud paljusid antidepressante. Alustasin Sertraliniga, ravikuuri lõpetasin ruttu, sest peavalud olid tapvad (olen niigi hädas migreeniga). Seejärel proovisime Coaxili. Muidu toimis hästi, pissihäda tõmbas tagasi, aga ära ei kadunud ja lisaks selle olin ikkagi kogu aeg närviline. Niisiis arst otsustas Fluxi proovida. Nüüd olen seda võtnud viis päeva ja häda on süvenenud. Mida ma peaksin tegema? Kas edasi võtma ja kuidagi ära elama (mis on nüüd juba suht võimatu) või soovitate mul vahetada rohtu ? Ma lihtsalt tahaksin nii väga sellest hädast lahti saada ja keegi võiks mulle vähemalt anda lootust. Olen proovinud veel Noritreni, Ixelit (üldse ei sobinud), Saroteni(samamoodi ei sobinud), Mirtazapini. Arst kaalus Fluxi ja Noritreni (võtsin kunagi lapsena seda) vahel, kuid jäi Flux. Mida teie sellest arvate ?

Suur tänu teie aja eest :)

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Apteegi vabamüügist põie-neeru teed ja seda nädalapäevad juua.
Teha minu Palve-Meditatsiooniharjutuse esimest sammu - parandab väikevaagna elundite verevarustust ja põievaevused kaovad, kaovad ka närvilisus ja need "põhjused", mis seda pissimis-häireid tekitavad.
Kodus seda Palve-Meditatsiooniharjutust teha iga tunni-poolteise järgselt 3-5-7 korda (enesetunde järgi).
AD-d ära jätta, harjutused esiplaanile. Rõõmsameelsus - Mona-Linda naeratus ja elu naerab vastu.
Sinu mure on kõrvaldatav.
Päikest!
Jüri O.-M. Ennet