Ärev depressioon 03.02.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, olen juba 3 aastat erinevaid antidepressante kasutanud ja ei leia, et sellest kasu on. Ma mõistan, millest mul puudust on ning miks ma end nii tunnen, aga ma soovin LÕPUKS OMETI nendest rohtudest loobuda. Soovin siiski oma eluga edasi minna- luua pere jne. Mul on tunne, nagu ma ei saa oma eluga edasi minna, kuna olen keemilises sõltuvuses, kuna mu keha lihtsalt ei tooda piisavalt serotoniini jne.
Kas on võimalik midagi veel teha peale rohtude krõbistamise? Trenni ma paar korda nädalas juba kooli ja töö kõrvalt teen. Elukaaslasega on kah nagu kõik ok- käime väljas ja veedame muidu kenast aega koos :).

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Rohi, harjutused, uued "prillid" e. hoiakud. vt. minu raamatust "Väljavlalitu" 16. ptk ja siis sellest raamatust Tervisemaja ptk-d.
Minu Palve-Meditatsiooni harjutus annab kohe enesetunde paranemist ja mõjub aju-organismi tegevusele hästi. (teen seda ise aastakümneid ja toimib!).
Head harjutamist, varsti ei olegi arstirohtu vaja - saabub rõõm ja õnn.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet