Mehel ei lähe lahti 04.11.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Palun öelge, kas see on kuidagi psühholoogiline probleem, kui mees on eelnevates suhetes nö. õppinud ennast tagasi hoidma, et vältida enneaegset seemnepurset?
Nimelt minuga seksides ei lähe tal tihti üldse lahti või kui läheb, siis pikaajalise vahekorra järel. Aga mulle ei meeldi see, sest mulle meeldivad kähkukad.
Kas on võimalik, et kui ma mehega räägin, siis ta " programmeerib " midagi oma ajus ümber, nii et ta ka kiireid orgasme saaks või on see ikkagi mingi hälve?
Samuti ei leia ma üldse kuskilt vastavateemalist kirjandust, palun kas aitate!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Teie mees pole veel Prohvet või Telepaat, et oskab mõtteid lugeda ja muid asju targalt ette-taha näha. Avage suu ja öelge vihjamisi või otse, peasi, et ütlete. Muideks - suhe on ju kahepoolne ja ... sellele peate ka mõtlema ja mehe käest küsima, et mida tema Teilt ootab. Nii saavad teist Prohvetid ja sex normaliseerub.
Perenõuandlas dr. Imre Rammul annab vajalikku nõu ja juhiseid.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

alkohool

Minu mees on joodik,oli seda juba varem,kuid aeg edasi on see hullemaks läinud.Kui enne jõi ainult õhtuti 1 kange õlle suure pudeli,siis nüüd 15a.hiljem-on ta joomisega liiale läinud-ta joob kõike,kui ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

1) Sotsiaalselt haige - vajalik elukoha järgse sotsiaaltöötajaga nõu pidada ja lahendeid otsida. Kui veel töökoht, siis töökoha ülemustega nõu pidada. Kui tal politseiga probleeme, siis ka nende nõuandeid ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: