Mehe erektsioon 02.05.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.
Küsimus selline, mehel ei lähe lahti vahekorra ajal, suuseksiga ega ka siis kui käega teen. Küsimusega pöördun Teie poole, kuna mina usun, et see on seotud tema ravimitega, tema arvates aga on probleem minus, kuna ei tegelenud peaaegu aasta seksuaaleluga. Igapäevaselt kasutab skisofreeniaravimit, antidepressante kui ka unerohtu. Ise ta ei usu, et asi võib neis ravimites olla, kuna eneserahuldamisega saab orgasmi kiirelt kätte. Kas oskate anda nõu, milles on probleem ja kuhu võiks pöörduda? Ja kas on tõenäoline, et asi on just neis ravimites?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Need ravimid on rahustava-pidurdava toimega ja avaldavad mõju ka intiimelule.
Ravimite annuse vähendamist või muutmist otsustada koos raviarstiga.
Väikevaagna piirkonna verevarustuse parandamine on kasuks (jalutuskäigud, keahline aktiivsus...)
Pingete maandamine - vt eelnevaid - minu Palve. See ka hea vaagnapiirkonna verevarustuse korrigeerija.
Küsige nõu ka meestearstilt.
Sõbralikkus-rõõmsameelsus - alati kasuks.
Jüri O.-M. Ennet