Cipralexi lõpetamine 14.10.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Eelmise aasta lõpus tekkis mul ärevushäire. Käisin psühhiaatri juures, kes määras mulle Cipralexi (10 mg). Ravi kestis u 7 kuud ja tulemused olid väga head. Kuna tundsin end hästi, otsustasin ravi lõpetada, selleks sain nn mahatuleku skeemi (kuu aega). Viimase tableti võtsin 21.septembril. Pärast lõpetamist ilmnes pearinglus ja väsimus, mis on praeguseks küll üle läinud, kuid tagasi on ärevus, mis on üsna häiriv (pole küll nii hull kui u aasta tagsi). Kas tegu on võõrutusnähtudega, mis lähevad üle või oli antidepressantravi liiga lühike?
Tänan vastuse eest!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Lühiaegselt veel AD-d koos Harjutustega. Ilma harjutuseta edu üürike.
Alusta minu Palve-Meditatsiooni harjutusest.
vt. varasemaid soovitusi ja Tervisemaja soovitusi raamatust "Väljavalitu".
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet