Cymbalta ja Betamax 23.08.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Sooviks teie arvamust ravi kohta. Probleemiks paanikahäire ja pidev paanilne hirm kõige ees, eriti olin/olen veendunud, et põen rasked haigusi. Määrati Cymbalta hommikul 30mg ja sinna juurde Betamax 50mg hommikul ja sama lõunal. Arst käskis mitte lugeda infolehte! Täna on ravi kolmas päev ja on tunda unetust ja pearinglust ning aega ajalt värisen üle keha. Enne ravi tarbisin sageli alkoholi ning vahel rahusteid.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Alkoholist täieliselt loobuda, töö- ja puhkerežiim korda teha. Arstimite osas tihe koostöö raaviarstiga. Ravimite toimel peab enesetunne ja tervis paremaks minema. Koostöö.
Ainult tableti võtmisest ei aita. vt. minu ristkülik diagonaaliga.. raviprintsiipi raamatust "Väljavalitu".
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet