Psühhiaatri konsultatsioon. 31.07.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervist, kas te oskaksite soovitada mõnda head psühhiaatrit. Või kust kohast ma võiksin leida vastava arsti Tallinnast? Pole eelnevalt selle eriala arstide poole pöördunud. Probleemiks on vihahood. Vihastan väikeste detailide peale ning ei suuda enda käitumist enam kontrollida.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Alkoholile ei, korralik puhkus, kehalised harjutused-sport. Kui kuuris-toas ruumi, siis võib ka poksikoti üles riputada ja seda siis "kloppida" - poksikoti-treening on v.hea. psühhoregulatsiooni on vaja õppida, alusta minu harjutusest. Elusihid-pririteedi on vaja paika panna, vt. Tervisemaja soovitusi.
Psühhiaatriakliiniku Dispanseris on arste-psühhiaatreid hulgi (paldiski mnt. 52), Ida-Tallinna keskhaiglas on mitmeid (vt. internetist) jne.