Närvid, depressioon, elu mõttetus 16.01.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas saada normaalse närvikavaga inimeseks tagasi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

vt. Tervisemaja soovitusi raamatust "Väljavalitu" . Kui elusiht leitud ja missioonitunne tunnetatud, siis muutubki Browni liikumine e orav-rattas-liikumine sihikindlaks purjetamiseks õigel kursil - õnneliku purjetamise kursil. Õnn on andmises, anda saab aga seda, mis endal on.
Mees, Eesti asja on vaja ajada! Rahvas ootab tegijaid. Igaüks omal erialal, mõni ka poliitilisel rajal.
Tegudele!
Jüri O.-M. Ennet