Vaim tuli kehast välja 01.11.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Ma ei tea, kas ma kirjutan õigesse kohta, aga täna öösel juhtus midagi seletamatut minuga. Ma magasin ja järsku nägin, kuidas ma voodiga õhku tõusin ja keerlema hakkasin või siis kõik keerles minu ümber, nägin et mu jalad olid õhus, ise lamasin ja kogu mu keha surises ja mind valdas kohutav hirmutunne, ma üritasin end kõigest väest liigutada, aga ma ei saanud, mu peas ütles keegi, et vaim väljus kehast. Ma kõndisin mööda maja ringi, üritasin põgeneda millegi hirmsa eest, mida ma ise ka ei tea. Ma nägin, kuidas mu ema isa magasid, tegelikult kogu selle aja ma olin voodis, aga see oli vist minu vaim... ja järsku tundsin, et sain oma ühte näppu liigutada, siis tervet kätt jne.. kogu see aeg oli mu kehas väga kummaline tunne. Miks üldse vaim väljub kehast ja kas see võis üldse tõsi olla? Vabandan, kui ma oma murega valesse kohta kirjutan, aga ma pidin sellest lihtsalt rääkima.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Minu Palve-Meditatsiooni esimene samm aitab sul oma sisemine tasakaal jälle tagasi saada. Selliseid une-ärkveloleku-ulmeseisundeid on kõigil olnud. Kõik tervisliku eluviisi asjad on alati kasuks - vali endale sobilikke.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet