arevus 12.11.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere Doktor. tahaks lihtsalt teie arvamust,kas on uldse voimalik taielik paranemine arevushairest voi on siiski tegu rohkem selle toimetulekuga ja oppimine teatud olukordades kaitumisega???olen katsetanud erinevaid variante kuid miski pole viinud 100%-lise paranemise!! masendav kui oled alles nii noor ja pead terve oma elu selle jamaga elama,kurnav!!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Teil ju pikki hekti, kui neid häireid ei ole. Järelikult - organism ja psüühika suudavad, organismis vastavad võimalused olemas.
Harjutused. Kui 100 meetrit jooksu suutev inimene harjutab, siis varsti suudab 500 m, siis suudab 5 km, siis 15 km. Psüühika on veelgi paremini harjutatav.
Uued hoiakud (mida südamesse) ja mida näitemänguliselt - see on asja uba.
"uued prillid" vajalikud.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet