otsin psühhiaatri 16.04.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere

Mul on selline palve. Mina olen kunagi oma lapsega pöördunud ühe arsti juurde, aga tema ei tööta enam vanas kohas ja seal ei antud mulle ka mingit informatsiooni tema kohta. Tema nimi on Ellu Eik. Äkki teie saaksite mind aidata ja öelda, kus kohas ta praegu töötab.

Ette tänades, Olga

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Dr. Ellu Eik on v. hea tohter. Minu andmeil on/oli ta Tallinnas Wismari Haiglas. Küsige sealt.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet