Kurjus hinges 29.12.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas sellest väljuda?
Olen üleminekueas ja teeninuduses leibateeniv, nii et kurjus..töö..pere jne ei sobi kohe kuidagi kokku. Ja mõistus keeldub ka sellest aru saamast. See kurjus on kui keegi teine, kes tahab olla minust tähtsam:)
Kas peaksin pöörduma haigla poole?
Kas on olemas hüpnoosilist ravi, mis puhastaks loomu?
Ilusat vana-aasta lõppu ja kaunimat uut!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Pihtimine, väike Paast, Heateod (mõtte, sõna või teoga) - nii lihtne see ongi.
Igal hommikul ja õhtul soovige teatud lähedaste-ringile mõttes midagi head ja õhtul samuti.
Teeninduses tehke Mona-Linda naeratust südamest (mitte USA hammas-naeru) ja kui Klient sellele veidkenegi reageerib - selline andmine annab andjale!
Korralik puhkus korrastab hingeelu.
Mõnusat andmist! :)-=
Jüri O.-M. Ennet