Hirmutunded 31.05.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,mul on selline mure,et mõnedes olukordades,mis on seotud millegi õudsega, tekivad mul hirmutunded,mis jäävad tükiks ajaks.Nendega kaasneb selline värk,et mul on tunne,et kardan kõike ja kõiki ning ma ei suuda magada,süü ega normaalselt rääkida(räägin väriseva häälega,ei saa aru jututeemast).Kas see tuleb närvidest või on mul midagi muud viga?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Õudusega seotu peabki õudseid mõtteid tekitama. TV-st jm-lt sellist jama mitte vaadata. Sport annab kehalist jõudu ning karastab vaimselt.
Julge siis ei karda.
Sõbraga vesteldes lähevad ka need asjad omale kohale.
Sport ja minu harjutus.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet