Mida teha? 29.05.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen noor ja natu uisa päisa mõtlev noormees. Et kuidas vabaneda kõige lihtsamalt alkoholist, mida peaks ette võtma sest harjumus ikka et sõpadega saad kokku ja jälle et oh teeme paar õlut aga vahest võib see viia mitte paarini vaid umbes kastini...ja siis on jälle majas pahandus naisega kuigi ommikul ärgatse mõtled küll et enam ei joo või miskit aga sellest pole kasu, et kas peaks laskma endale mingise ambulli sisse toppida või siis mida? et kust võiks abi otsida sest internetis nigu selle kohta pole kuskil informatsiooni nende ambullide või mis muud alkholi vastast võõrutus ravi infot.

Oleks tänulik heade soovituste eest, ja kus kohas võiks abi poole pöörduda Tartus?

Suured Tänud. V.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tehke sporti ja kui aasta-paari pärast tervis täieliselt korras, siis mõte Lapsukeste peale.
Minge õlleputka taha ja vaadake oma tulevikku, Jota-Jobu tulevikku. Kui Te end ei muuda, siis putka-tulevik terendabki.
Valik on Teie.
Tartus on A-kliinik ja nemad aitavad, Ise peab aga otsustama, soovima.
Kui mees tahab ja pingutab, siis pole seda ampulli küll vaja.
Karsket elu soovides,
Jüri O.-M. Ennet