Kuidas tõestada elukaaslasele,et i valeta 11.05.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas on olemas Eestis võimalust kontrollida ennast valededektoriga ja näidata naisele,et ei valeta ja olen kõik tõe juba välja rääkinud.
Või on olemas muid võimalusi.
Mida teie soovitate lihtsalt on asi läinud juba nii kaugele,et pere laguneb

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui ilma "masinavärgita" ei usu, siis ei usu ka dedektori näitudega.
Naine ei taha tõde, ta soovib turvalisust.
Mõnedel kahtlustustel võib ka tervisehäiret taga olla. Mõnedel aga tõepõhi kumab läbi. Elu keeruline, jutt lihtne, tõde suuresti subjektiivne.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet