lisa eelnevale kirjale 02.02.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

27 aastane naine, kolme aastase lapse ema. Unustasin eelnenud kirjas kirjutada, et lisaks tunnen ka pitsitust ja raskustunnet südamepiirkonnas ja poomistunnet kurgus. Nagu kõri läheks paiste.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Minupoolne lisa:
Olete tubli Ema ja hea Lapse kasvataja. Ühiskond on Teile selle eest tänulik.
Paljudel veel Last ei ole. Olete neile suureks eeskujuks.
Mida see Lapsukene juba oskab, mida õpetate? Mängige, kallistage, laulge, ümisege, nautige uue elu tärkamist ja Teie enda küpsemist.
Olete väga tubli.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet