haige armastusest vastus 09.01.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

kirjutasin eelmine kord et olen haiglaselt armukade.küsisite et kas mul lapsi on!Mul praegu ei ole lapsi.Olen alles 21 aastane ja haridustee pooleni.Aga lapsed meeldivad mulle väga.Ise õpin ma ju sotsiaalhooldust.Saan tulevikus tegeleda nii laste kui vanuritega.lapsi planeerin umbes kahe-kolme aasta pärast kui elan kindlalt.Peaksin töesti külastama psühhiaatert aga see võtaks väga mitmeid kordi seal käimisi et seda muret lahti arutada.Põhi mure käimisel on see et maa on kauge.Ja kuna ma töötan kahes töökohas ja käin koolis siis vaba aega tavaliselt napib.Oleksin röömus kui oskaksite anda nõu kuidas muuta ennast tugevamaks ja mitte olla nii armukade!
Ette tänades

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tugevamaks teeb inimest harjutamine-töö-õppimine ja seda rõõmsameelselt tehes. Vajalik on seejuures ka samaväärne puhkuse võimalus. Minu nn Külakiige printsiip - töö ja puhkuse amplituudid on teineteisest sõltuvad e. hea töö eeldab ka head puhkust.
Armukadeduse osas - suurendada armastust (andmine hingeliselt, mõtteliselt..) ja vähendada kadedust. Tegelege teie kahe ühisosaga (kui kujundlikult kaks ketast teineteist osaliselt katavad) ja ärge tegelege nende osadega, mis ei kattu, mis ei ole ühisosa. Las jääda isikupära, ainulaadsust, Teist erinevat, mitte-kattuvat.
Nautige ja märgake toredat. Elage selles hingetoreduses.
Elu on ilus!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

naise armastus naise vastu

kuidas saada abi, et sellisest armastusest üle saada.mida teha.mul on kaks väikest last.pojad.olen täielikult sassis oma eluga, tahaks sellest välja tulla, aga ise ei saa ja nagu ei tahagi.klas ja kus ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Millega Laste isa tegeleb? Korralik mees korrastab seda sättumust.
Konsulteerida ja soovitusi saab seksuoloogilt.
Tore, et Lapsed on. Tegelege nendega rõõmsameelselt!
Parimat soovides, ...

Loe edasi

Haige armastusest

tunnen et olen haiglaselt armukade oma mehe peale ja ei suuda mitte midagi selleks ette võtta.Kui mu mees lihtsalt räägibki teise naisega lähen ma närvi ja kui juhtub et ta on teisega lihtsalt koos;näiteks ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Ebaadekvaatset mõtteküllust esineb. Inimese keha annab mõjutada. Terves kehas terve vaim. Ka vaimlised harjutused olemas.
Asja olemus selgub "pihitoolis" e psühhiaatri vastuvõtul. Siis saate ka ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: